Call of Duty: Mobile’a Oyun Kolu Desteği

hmos

Yeni Doğmuş
Üye
13 Eki 2019
1
1
20
Gümüş
0
Altın
0
Elmas
0
Akıllı telefonlar oldukça gelişti ve bu gelişme, oyun firmalarına da daha gelişmiş mobil oyunlar yapma şansı verdi. Hatta oyuncu telefonları bile piyasaya çıktı. FPS türü de son yıllarda mobil oyun piyasasında büyük talep görüyor. Hâlihazırda bir isme sahip olan Call of Duty de Call of Duty: Mobile ile hayatımıza girmiş oldu. Piyasaya girer girmez büyük sükse yapan oyuna şimdi de kumanda desteği geliyor. Bu destek, telefonuyla birlikte PS4 veya Xbox One kumandası kullanmak isteyenlere hitap ediyor.
Oyunun subreddit'inde yer alan bir gönderi, gelecek güncellemenin kullanıcı geri bildirimlerini göz önüne aldığını belirtirken gelecek hafta eklenecek özellikleri de belirtiyor. Bu denli rekabetçi bir oyunda kumanda desteği pek çok oyuncu tarafından talep edilen bir özelliktir.
call of duty: mobile


Activision da bu durumun farkında ve bu özelliğin şu anda test aşamasında olduğunu belirtiyor. Özelliğin gerçekten eklenip eklenmeyeceği henüz belli değil ancak oyunun yapımcıları bu özelliğin "uygun ve dengeli şekilde" ekleneceğini belirtiyor. “Kumanda desteği konusunda sizi açık şekilde duyuyoruz” diyen Activision, “Şu anda kumanda desteğini test ediyor ve özelliği zaman içerisinde sunma olasılığını değerlendiriyoruz ama bu özelliğin uygun ve dengeli şekilde eklendiğinden emin olmalıyız” diyor.
 
Moderatör tarafından düzenlenmiştir.:
  • Bunu sevdim!
Tepkiler: DarkLord