Haber CoD: Modern Warfare’nin - Yol Haritası Belirlendi!

Crawly

Ağaç Yumruklayıcı
Site Yöneticisi
Satıcı+
6 Eyl 2019
28
16
20
108423_640.jpg

Herkese selam, ben Crawly. Yeni bir haber konusu ile birlikteyiz. Özlediniz mi beni? Ulan daha 1 gün oldu, ne özlemesi der gibisiniz. Haklısınız, fazla şımarmamak lazım. Elinize bir çay alın ve konunun keyfini sürün. Pek fazla bekletmeden direkt konuya geçiyorum.

FPS oyunların 1 numaralı tercihi olan Call of Duty: Modern Warfare oyununa özel yol haritası yayınlandı. Yol haritasında Call of Duty: Modern Warfare hakkında bilgiler verirken, Call of Duty: Modern Warfare oyunun hangi özelliğinin ne zaman tanıtılacağı hakkında bilgiler de veriyor. Eylül ayının her haftasında oyuna dair yeni içerikler paylaşmayı düşünen Activision, beta tarihleri'ne varıncaya kadar her türlü bilgiyi paylaşmadan duramayacak. Paylaşılan bir bilgiye göre ana karakterin hikayede konuşacağı öne sürüldü. Genel olarak FPS oyunlarında konuşan bir ana karakter görmek mümkün olmasa da Activision'un böyle bir karar alması yenilikçi ve hoş bir karar olmuş. Oyundaki karakteri oynarken görebilme imkanı sunacaklarını dile getiren Activision, çalışmaların sürdüğünü ve en kısa sürede oyuncularla bulaşacağını söylüyor.

Call-of-Duty-Modern-Warfare_3.jpg

Senaryo bakımından eski karakterlerle yola devam edeceğini söyleyen Call of Duty: Modern Warfare, güncel konularla biz değerli oyuncuların karşısında olacak. Hikayesi orta doğuda geçeceği düşünülen oyunda Özgür Suriye Ordusu ve YPG'nin de gözükeceği yabancı yayıncılar tarafından belirtilmişti. Türkiye'nin hassas olduğu bu konularda oyunun nasıl bir hal alacağı merak konusu oldu...

Konumun burada sonuna geliyorum. Umarım konuyu beğenmişsinizdir. Bir sonraki konumda görüşmek dileğiyle, hoşça kalın.