CS:GO'nun Yeni Operasyonu Shattered Web Çıktı

Javessi

No problem, ha ha ha.
Site Yöneticisi
Onaylı Satıcı
Üye
6 Eyl 2019
81
56
1,620
17
Gümüş
7
Altın
0
Elmas
0

Herkese selam, ben Crawly. Bugün sizlerle birlikte CS:GO'nun yeni operasyonu olan Shattered'i inceliyoruz. Hadi başlayalım!​

Valve şirketinin açıklamaları hız kesmiyor ve sık sık devam ediyor. Önceki VR projesi olan Half-Life: Alyx'ten sonra firma, şimdi ise Counter-Strike: Global Offensive'in yeni operasyonunu duyurdu. Karşınızda yeni operasyon Shattered Web karşınızda! Yeni güncelleme ile birlikte yeni haritalar, ajanlar ve birçok kozmetik ürün gelecek.

Birçok oyuncunun bildiği üzere CS:GO oyuncuları bir süredir yeni bir operasyonun açıklama yapılmasını bekliyordu. Shattered Web'in büyüklüğü incelendiğinde yapımcıların bu operasyon üzerinde uzun bir süre çalıştığı göz ile görülebiliyor. Oyuna gelecek güncellemeler - yenilik arasında en çok dikkat eden şey oyuna gelecek birçok karakter olacak. Bu karakterlerden söz edecek olursak T ve CT tarafları için kullanabilecek. Eski tasarımlar yerini tarihin tozlu raflarına kaldırılırken yerini çok yenilikçi asker kaplamalı, efsanevi kozmetikler ve animasyonlar alacak. Bu kozmetik ürünler de sizleri bekliyor olacak.

Şimdi ise konunun sonlarına doğru geçelim. CS:GO'nun maç sonu başarımlarına bakacak olursak, artık Overwatch benzeri maç sonu görüntüleri alabileceksiniz. Bugünden itibaren oyun sonunda kazanan takımın başarılarını görebilmek mümkün olacak. Bu başarılar arasında en iyi oyunculardan tutun, tavuk öldüren oyuncuya kadar birçok açıklama bulunuyor. Her zaman olduğu gibi Operation Shattered Web'i satın aldığınız vakit otomatik olarak bir battle pass kazanacaksınız. Seviye ve rütbe atladıkça birçok ödül kazanacak ve rozetler açabileceksiniz. Operasyon ile birlikte yeni silah kasası, kozmetik ürünler ve grafiti ürünleri gibi birçok ürün de oyuna eklenmiş olacak. CS:GO Battle Royale modu'nun Danger Zone ise yeni bir haritaya geçiş yapacak.

 
  • Beğendim
Tepkiler: Ada06