FiveM | Bir maceranın başladığı yer!

Ada06

I Love FiveM
Üye
14 Eki 2019
16
13
220
18
Muğla
Gümüş
0
Altın
0
Elmas
0
un-antiguo-empleado-de-rockstar-games-filtra-por-error-detalles-del-desarrollo-de-gta-6.jpg

Merhaba, ben Ada. Nam-ı değer Michael Cupero. Peki bu Michael Cupero, nereden geliyor?

"Michael, 20'li yaşlarına kadar ailesi tarafından büyütülür. Fakat uyuşturucu ve silah kaçakçılığı yaptığı için saygın ailesi Michael'ı Los Santos'un kirli sokaklarına atar ve orada yaşamaya mahkum eder. Michael ise 10 yıl boyunca işsiz, güçsüz bir şekilde hayata tutunur ve yaşamına devam eder. Tek bir isteği vardır oda ailesinden intikam almak!"

İşte FiveM böyle bir yer. Kendi karakterinizi yaratabildiğiniz ve onu hayatı boyunca kullanabildiğiniz bir dünya! FiveM içinde barındırdığı 3800 sunucu ile birlikte halen daha insanları eğlendirmeyi başarıyor.

Bende FiveM'e başlayalı şöyle bir 2 hafta oldu. Hayatımın en iyi zamanları diyebilirim. Sabah kalkıyorum 12:00 gibi FiveM'e giriyorum ve 17, 18 gibi çıkıyorum.

Neyse, artık buralardayım. FiveM kategorisinde bir sürü konumu göreceksiniz. Böyle başlamak istedim, iyi günler, beklemede kalın.

• Beğendim
Tepkiler: Javessi ve Eyüp