Tanıtım Gears 5 - Tanıtım

Muz

Ağaç Yumruklayıcı
Özel Üye
7 Eyl 2019
11
4
20
Bu gün heyecanla bi oyun tanıtım konusu daha anlatacağım oyunun adı Gears 5. oyun Steam platformunda daha çıkmadı ama fotolara ve videolara bakılırsa efsanevi bir oyun olacağa benziyor :d

1567886813427.png

Oyun bir aksiyon ve savaş oyunudur oyunda savaşan robotlar insanlar görebilirsiniz :D bu oyunda arkadaşlarınızla beraber yerel ağda oynayabilirsiniz

oyunda Ultra HD modu bulunmaktadır sisteminiz iyi ise bu modda oynayabilirsiniz

oyunda Görevleri yaparak ilerlersiniz

oldukça saran bir Hikayesi vardır oyunun fiyatı Steam platformunda 92 TL dir isterseniz oyunun ultimate editionunu alabilirsiniz o ise 119 TL dir

bu oyunu oynayabilmek için iyi bir sisteme ihtiyacınız vardır sistem gereksinimlerini ve trainer inide sizlerle paylaşacağım

TRAİNER:

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:
  • MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit, Windows 10 64-bit
    • İşlemci: AMD FX-6000 series | Intel i3 Skylake
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 280 | NVIDIA GeForce GTX 760 (Windows 10) | NVIDIA GeForce GTX 1050 (Windows 7)
    • DirectX: Sürüm 12
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX compatible

• ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
    • İşlemci: AMD Ryzen 3 | Intel i5 Skylake
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 570 | NVIDIA GeForce GTX 970 (Windows 10) | NVIDIA GeForce GTX 1660ti (Windows 7)
    • DirectX: Sürüm 12
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX compatible

Moderatör tarafından düzenlenmiştir.:

Cristof

Hasan Kolcu
Satıcı+
Özel Üye
26 Eyl 2019
35
24
40
Ankara
Tanıtım için teşekkür ederim ancak konu kısa olmuş ve detaylı değil. Bir de şu olay nasıl oluyor anlayamadım, aydınlat beni :D
"oyun Steam platformunda daha çıkmadı" "oyunun fiyatı Steam platformunda 92 TL dir"