Paylaşım Grand Theft Auto IV Tekrardan Steam'e Eklendi!

Syd

Malzeme arıyorum.
Forum Yöneticisi
20 Mar 2020
4
4
20
Gümüş
0
Altın
0
Elmas
0
Merhaba değerli Obigamer üyeleri. Birçoğunuz geçtiğimiz yıllarda Grand Theft Auto IV'ün Steam Mağazası üzerinden kaldırılmış olduğunu biliyordur. Şimdi ise bir müjdemiz var: Rockstar Games, GTA IV'ü tekrardan Steam'e ekliyor. Sadece Steam ile yetinilmiyor, Rockstar Games Launcher platformuna da tekrar ekleniyor.

gta 1.jpg

Grand Theft Auto IV tekrardan karşımıza çıkıyor!

GTA IV, çoğumuzun gönlünde ayrı bir yere sahip diyebiliriz. Çıktığı yıla göre yeni bir icat gibi görünen GTA IV, serinin en iyi oyunlarından birisi olmayı da başarmıştır. Gerek fiziği, gerek grafikleri ve sesleri, gerekse hikayesi ile bizi büyülemeyi başarmıştır. 29 Nisan 2008 yılında piyasaya çıkmış olan GTA IV, birkaç yılın ardından Steam'e ve Rockstar Games Launcher'a eklenmişti. Ancak bir gün, Rockstar'ın açıklaması ile pek de güzel şeyler yaşanmadı.

GTA IV, platformlardan kaldırıldıktan bir müddet sonra oyuncular, kütüphanelerinde oyunu göremedikleri için çoğu yere destek talebi açmışlardı. En sonunda ise Rockstar Games'den resmi bir açıklama geldi ve olay açıklığa kavuştu. Ancak oyuncular hala GTA IV'ü oynamaya devam ettikleri için beklemeye başladılar. Bekledikleri gün, geldi çattı.


gta 2.jpg

24 Mart itibariyle GTA IV satın alınabilir olacak!

GTA IV, şu anlık satın alınamaz durumda. 24 Mart 2020 tarihinden itibaren oyuncular, oyunun Complete Edition sürümünü alabilecekler. Yani normal sürüm, satışa sunulmayacak. Fakat GTA IV'ü daha önceden almış oyuncular, eğer kod ile oyunu almışlarsa, tekrardan kodu girip oyunu şimdiden indirebilirler. Ancak oyun, kod ile alınmadıysa herhangi bir şekilde oyuna erişemiyorlar.

Oyuna sadece Steam'den değil, Rockstar Games Launcher üzerinden de erişebiliyorsunuz. Görünüşe göre, eğer Rockstar'ın platformundan daha önce GTA IV'ü almışsanız, şu an erişebiliyor olmanız gerekmekte. Bazı bölgelerde hala erişilemez durumda olan GTA IV, evrensel olarak 24 Mart'da bu iki platformda satın alınabilir olacak.


gta 3.jpg

Heyecanla bekliyoruz

Evet değerli Obigamer üyeleri, konunun sonuna geldik. Okuyanlarınızın bir kısmı şaşıracak ya da sevinecek gibi duruyor. Çünkü Niko, abisiyle beraber tekrardan karşımıza çıkacak. Keşke Remastered sürümüyle beraber çıksa, tadından yenmezdi. Umarım siz de bu habere karşı bir tepki göstermişsinizdir. Bu haber ile alakalı düşüncelerinizi yorumlara yazmayı ihmal etmeyin. İyi günler, iyi oyunlar dilerim.
 
  • Beğendim
Tepkiler: Eyüp ve be humble

Javessi

No problem, ha ha ha.
Site Yöneticisi
Onaylı Satıcı
Üye
6 Eyl 2019
81
56
1,620
17
Gümüş
7
Altın
0
Elmas
0
Eline sağlık, çok iyi içerik çıkartmışsın. GTA IV'ü sabırsızlıkla bekliyor olacağım. (y)