GRID 2019, Steam'de Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz

Javessi

No problem, ha ha ha.
Site Yöneticisi
Onaylı Satıcı
Üye
6 Eyl 2019
81
56
1,620
17
Gümüş
7
Altın
0
Elmas
0
images-min.jpeg

Codemasters tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen, yerkürenin en tanınan yarış oyunlarından bir tanesi olan "GRID 2019", yerkürenin en tanınan çevrimiçi oyun platformu olan Steam'de fiyatsız oldu. Sonlu müddetliğine düzenlenen aktiflik kapsamında GRID 2019'u fiyatsız olarak oynamak isterseniz, üç günlük sürenizin olduğunu hatırlatalım.

10 Ekim 2019 itibarıyla hayatımıza giren GRID 2019'la ilgili Steam'de ağır basan tahliller, şu an için "karışık" kategorisinde mahal alıyor. Tahliller incelendiğinde ise oyunseverlerin, GRID 2019'daki günahlardan ötürü sorun yaşadıkları görülebiliyor. Gelgelelim oyunun artık çok yeni olması, yaşanan sorunların temel nedeni olabilir ve bu durum, ilerleyen devirlerde sunulacak güncellemelerle düzeltilecektir.GRID 2019'un sistem gereksinimlerine baktığımız hengam, münhasıran yüksek kalitede oynamak isteyen oyunseverlerin yüksek donanıma sahip bir bilgisayarlarının olması gerektiğini açıkça söyleyebiliriz. Zira GRID 2019'un tavsiye edilen sistem gereksinimlerinde 16 GB RAM, Nvidia GeForce GTX 1080 ekran kartı ve Intel Core i5-8600K işlemci karşımıza çıkıyor. Dilerseniz biraz da oyunun kendisinden bahsedelim.

GRID 2019, farklı modları olan ve gerek çevrimdışı gerekse çevrimiçi oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olarak önümüze çıkıyor. Onlarca araç arasından kendi favorinizi seçebileceğiniz GRID 2019'da, çevrimdışı oynasanız bile rakiplerin sizi zorlayabileceğine emin olabilirsiniz. Başkaca oyunda taraf alan farklı modların zorluk seviyelerinin de birbirlerinden farklı olduğunu söyleyebiliriz.


images (1)-min (1).jpeg

Steam, pazartesi gününe kadar fiyatsız olarak sunduğu GRID 2019 için bir de indirim kampanyası uyguluyor. Böylece evvel oyunu fiyatsız olarak oynayabilir, akabinde da elverişli bir fiyat karşılığında satın alabilirsiniz. Bu indirim kapsamında Steam, GRID 2019'u 92 TL meydanına yüzde 56 indirimle 40.48 TL karşılığında satın alabiliyorsunuz.

GRID 2019'u fiyatsız oynamak için yapmanız gerekenler

  • Bir numara olarak Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Akabinde da burada bulunan alakayı kullanarak GRID 2019'un Steam sahifesine erişin.
  • "Oyunu Oyna" yazan bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın ve gerekli onayları verdikten sonra oyunun indirilmesini bekleyin.
  • İndirme süreçlerini tamamladıktan sonra GRID 2019'u fiyatsız olarak oynamak için hazırsınız demektir.
İşte bu yalın adımları gerçekleştirdikten sonra GRID 2019'u 3 gün boyunca fiyatsız olarak oynayabileceksiniz. Lakin oyunun evrak boyutu ve Türkiye'nin ortalama internet suratı düşünüldüğünde, indirme süreçlerini bir an evvel başlatmanızı tavsiye ediyoruz.
 
  • Beğendim
Tepkiler: Eyüp