Haber Hytale Türkiye - 2019 Temmuz Güncellemesi!

Crawly

Taş Madencisi
Site Yöneticisi
Satıcı+

Herkese selam! En son yayımladığımız yazıdan bu yana bir süre geçtiğini biliyoruz. Bugün, yeni bir güncelleme ile birlikte yeni bir blog yazısı yayınlıyoruz. eee, biraz da ekip güncellemesi diyebiliriz.

En son yazmış olduğumuz yazıdan bu yana, oyunun her alanında tasarım, içerik ve teknolojimizde yapılan geliştirmelerde çok çalıştık. Mayıs ayında yazdığımız gibi, duyuru fragmanına verilen yanıt 50 milyona kapıları açtı ve duyuru öncesinde hayal edemediğimiz fırsatları keşfetmemize olanak sağladı. Oyuncuların yanıtlarına göre oyunu geliştirdik, geliştirmeye devam ediyoruz.

Bu fırsatlara sahip olduğumuz için şanslıyız, çünkü Hytale'nin gelişimine topluluğumuzun isteklerine göre haraket ediyoruz. Topluluğumuza bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz. Heyecanınız, yaratıcılığınız ve sabrınız bizim için çok önemli.

Peki sonra ne gelecek? Öncelikle, birkaç haftada bir yeni blog yayınları oluşturmayı hedefliyoruz, şu anda oyunda yapılan bazı çalışmalar hakkında sizi bilgilendirmeyi de... Bununla birlikte, neyin gösterileceğini seçmek iyi bir dengeleme eylemidir. Sizleri çok fazla şımartmak istemiyoruz. Savaş ve PvP gibi önemli özellikler için tasarımların, göstermeden önce onlar için belirlediğimiz yüksek standarda ulaştığından emin olmak istiyoruz. Onları ayrıntılı olarak düzenliyor ve en iyi hale getiriyoruz.

İÇERİK YARATICILARINA BİR NOT
Oyunumuzla ilgili videolar, makaleler, yayınlar ve içerik üretmeye devam eden tüm içerik yaratıcılarına minnettarız. Umarız bugünkü Outlander, size düşünce için bol miktarda kişi kazandırır! Her blog gönderisinin sonunda ekran görüntümüze ve video varlıklarımıza bağlantılar eklemeye başladığımızda topluluktan çok olumlu bir yanıt aldığımızı fark ettik.

Bunu yapmaya devam etmekle kalmayacağız, aynı zamanda, son sekiz ay boyunca bloglar ve sosyal medya için hazırladığımız kısa videoların neredeyse hepsini bir araya getiren 'Klipler' adlı medya sayfasına yeni bir bölüm ekledik. Onları bir galeri gibi taramanın yanı sıra, kaynak kalitesindeki video dosyalarına erişmek için indirme bağlantılarını da kullanabilirsiniz. Bunun harika yeni şeyler yaratmanıza yardımcı olacağını umuyoruz!
 
Üst