Haber Minecraft Türkiye - Muhteşem Balık!

Sceaw

Ağaç Yumruklayıcı
Site Yöneticisi
18 Ağu 2019
43,242
13
20

MUHTEŞEM BALIK
Denizin ürpertici balığına merhaba de!

Okyanusun dibi hakkında, uzaydan çok daha az şey biliyoruz. Angler Balığı gibi deniz canlılarının, denizin en derinliklerinde saklanmasını gerçekten suçlayabilir misin? Bütün o dişler… o boş beyaz göz… evet, astronot elbisesine atlamayı tercih ederim, teşekkürler!

Drago'nun korkusu yok. “Pinterest'te birkaç pim belirdi, bu yüzden fener balığı avlamaya çalıştım,” diye açıklıyor. “Orada ilginç bir şeyler olacağını düşündüm.” Elbette, ilginç, bu onun için bir kelime. Bana Pinterest'imde hiç deniz yaşamı galerisi aramamı hatırlat.

Drago bana “Heykel çoğunlukla Worldedit ve Voxelsniper ile yapıldı” dedi. Özellikle Arcaniax tarafından yaratılan bazı yeni inşaat araçlarını kullandı. İlk "loft aracı" genellikle kumaş benzeri şekiller için kullanılırken, ikinci "başak aracı", inşaatçıların yalnızca düz şekiller oluşturmalarına olanak tanıyan eski bir ürüne göre bir gelişmedir. Drago'nun bununla ne kadar keskin ve kıvrımlı dikenli çiviler yaptığı hakkında üç tahmin edeceğim.

“Fenerbalığı balığının tabanını karalayarak başladım, sonra lambanın çizgisini çizdim” diyor. “Spike aletinin parladığı asıl kısım dişlerdir. Dişleri yapmak Arcaniax’ın başak aracında olduğu kadar kolay olmamıştı. ”

Oh iyi. Ama onların çok etkileyici olduğunu itiraf edeceğim, dünyanın en ölümcül öpücüğünü vermek için o ağzına tıkılıp kalarak sadece onlara çok fazla bakmamaya çalışacağım. Ya da bu kıvrımlı kabusların çok gevşek sağlık ve güvenlik kurallarına sahip bir sürü güzel su kaydırağı olduğunu hayal edin.

Drago, “Sonunda, yan kanatlar için tavan aracı, solungaçlar için başak aracı, elle kirpikler gibi küçük ayrıntılar ve yapıyı cilalayan kalan son ayrıntıları ekledim” diye devam ediyor. “Küçük adam benzer şekilde yapıldı.” Zavallı küçük adam, aynı keskin inşa sürecinden yalnızca o keskin, keskin dişlere sıçramak için geçti.

Tüm süreci de bir gif olarak yakaladı, böylece biraz ürperdiğini ve süründüğünü görebilirsiniz!

Son eklemelerden biri, yapının en sevdiğim bölümlerinden biri olan renk paleti. Bu heykelin yaratıcısı her zamanki gibi sevimlidir, lamba zavallı küçük adamı doomuna çekecek şekilde yanar, ancak gündüz oyun ekran görüntüleri gerçekten ölçeklerin ve etin kombinasyonunu yakalar. Bu solungaçlar sadece korkunç, ve ben bunu seviyorum!

Drago, “Son üründen gerçekten çok mutluyum” diyor. Şu anda bazı çarpıcı aslan ve ejderha başları yaptıktan sonra büst heykellere odaklanıyor, bu yüzden temelde başı tamamen balığın üstünde olan bir balık bunu yapmanın “yaratıcı” bir yoluydu. “Gelecekte kesinlikle daha fazla büst heykel yapacağım” diyor.

Sence hangi hayvanlar Drago için daha sonra başa çıkacak güzel projeler yapar? Bir sonraki sefere farklı bir yaratığa ne dersiniz bilmiyorum, kesinlikle korkutucu!​

• Beğendim
Tepkiler: Cristof