Haber Minecraft'a Arılar Geliyor!

Javessi

No problem, ha ha ha.
Site Yöneticisi
Satıcı+
Katılım
6 Eyl 2019
Tepkime puanı
56
Puanları
180
1575535239587.png


Minecraft'a Arılar Geliyor!

En son arıların ne hakkında olduğunu öğrenin

Endişelenmeye gerek yok, doğruca iyi olacağım - Buzzy Bees, yaklaşan Tatil güncellememiz ve onunla birlikte gelen tüm yeni özellikler 11 Aralık'ta Minecraft'a geliyor! Arının büyük lansmanı kutlama sebebidir, bu yüzden büyük günden önce bir sürü arı temalı inisiyatif başlatıyoruz. Antenlerine bağlı kal, çünkü senin yolunda bir sürü inanılmaz içerik var!

Arılar hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizin için sadece canlı yayınımız var. 6 - 8 Aralık tarihlerinde ABD, Brezilya ve Avustralya’da bulunan canlı yayınlara ev sahipliği yapıyor olacağız (daha fazla ayrıntı için aşağıdaki kullanışlı programı kontrol edin).


1575535356999.png


Ayrıca 13-15 Aralık tarihleri arasında devam eden bir topluluk mücadelesine katılacağız! Bu heyecan verici mücadele ve getireceği tatlı ödüller hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Daha fazla haber için Twitter hesabımıza göz atmanız gerekecek.

1575535402664.pngBu makalenin sonuna ulaşıyor olabilirsiniz ve merak ediyorum, neden arılar hakkındaki bütün bu yaygara? Peki, sadece eko sistemimiz için kritik öneme sahip arılar değil, aynı zamanda dik bir düşüş tehlikesi altındalar. Bu nedenle WWF’in arı ve diğer önemli türleri koruma çabaları için para toplayarak gösterinin yıldızı, güçlü ve mütevazi arıya yardım etmek için WWF ile ortaklık kurduk. WWF’nin koruma çalışmalarını desteklememize yardımcı olmamızın üç yolu vardır: canlı yayın sırasında bağış yapın, Overworld’ün bu cephesinde en güzel ürünleri satın alın (Cuma gününden itibaren mevcut!) Veya Minecraft Marketi’deki Karakter Yaratıcısı Bumblebee kostümü satın alın. Doğrudan WWF'ye elde edilen gelirlerin bir yüzdesini (kesin olarak% 62,5) bağışlayacağız! Bu girişimleri sevgili arı adına başlatmak için Mojang, WWF'ye 100.000 dolar bağış yapacak.

Arıları Minecraft'a dahil etmekten, aynı zamanda hepimizin paylaştığı Dünyadaki arıların korunmasına yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz. Arıları, 11 Aralık'ta Minecraft'a gelmeden önce, planladığımız heyecan verici etkinliklere katılarak kutlayalım!
 
Üst