Tanıtım No.1'de Kim? Hepsi İçeride!

Riqude

#hedefmillitakım
Site Yöneticisi
19 Ağu 2019
13
13
20


Rap aleminden onlarca kişi gelmiş geçmiş ancak bunlardan çok azı ismini altın harflerle duvarlara, listelere ve gönüllere yazdırmıştır. İşte bu kişilerden birisi, ayıkken bile sarhoş olan, alkolü bırakmasını viski ile kutlayan adam No.1 !

maxresdefault (1).jpg


Gerçek ismi Can Bozok olan nam-ı değer No.1 1988 Yılında Denizli'de dünyaya geldi, şu anda tam 31 yaşında. Okul hayatında özellikle lisede sıkıntılı bir dönem geçilmiş olan Can Bozok , okuldan birkaç kere atılmış, ayrılmıştır. Ardından bir işe girmiş ve matbaa'da çalışmaya başlamıştır. Bu yaşlarda Rap ile tanışan Can Bozok kendi kendine şarkılar mırıldanmaya başlamıştır. Gittiği bir Rap konserinde sahnede çıkan kargaşa ile sahneye çıkıp mikrofonu aldığı söylenmektedir. Bu olaydan sonra ilk underground albümü olan Çalıntı Mikrofon şarkısını bizler ile buluşturmuştur. Arından has kitlenin bildiği 258 ve albümler albümler ve bunların ödülü olarak ün.

MV5BYzBjNWQ0ODMtNGFmMS00YjBkLWE1OTMtMTljNmI3NjcxZTI0XkEyXkFqcGdeQXVyNDg4MjkzNDk@._V1_SX1777_CR...jpg


Günüzümüzde rap hayatına nokta koymuş olarak bilinen No.1 kitlesi tarafından büyük bir heyecan ile beklenmekte geri dönmesini biz de heyecan ile bekliyoruz.
 
  • Beğendim
Tepkiler: Cristof