Duyuru Obigamer - Birinci Ay Etkinlikleri

Crawly

Ağaç Yumruklayıcı
Site Yöneticisi
Satıcı+
6 Eyl 2019
28
16
20

Herkese selam, ben Crawly. Hava yağmurlu olsa da kahvemi yudumlamak için güzel bir gün. Bildiğiniz üzere birinci ayımızı tamamladık ve epey bir yol aldık. Bunu bir etkinlik ile kutlayalım! Her ay sonunda bu tarz çekilişler sizleri bekliyor olacak, çok güzel! Bu ay bizi desteğini esirgemeyen, her türlü konuda birbirimize yardım ettiğimiz @Aseff 'e teşekkür ediyoruz.

Çekilişte dağıtılacak olan ürünler;

2 adet Efsane Steam Random Key
5 adet Normal Steam Random Key
10 adet Basit Steam Random Key
5 adet Minecraft Demir Paket
1 adet İmza Tasarımı
1 adet Konu Tasarımı
3 adet Süper Üyelik (1 aylık)
Tek seferliğe mahsus Konu Sabitleme!
Tek seferliğe mahsus Bildirim Reklamı!

Çekiliş Şartları;

1. Çekilişe katılan kişi/kişilerin kesinlikle Discord sunucularında bulunması gerekmektedir. ( Obigamer - Uczgame )
  2. Çekilişe katılan kişi, eğer herhangi birinden gelmişse "REFERANS: x" şeklinde mesajını yazarsa referansının kazanma oranını arttırır.
  3. Çekilişe katılmak için: " Oyun forumundaki çekilişe katılıyorum. Discord ID'im: Crawly#0613" yazmalıdır.

Bu çekiliş herkese ulaşması için yaklaşık 1 ay sürecektir. 1 ay sonra çekiliş sonuçları açıklanacaktır. Eğer sizden biri gelirse mutlaka referansının siz olduğunu mesajda belirtsin, sizin de kazanma oranınız artsın! Hadi bakalım, iyi olan kazansın!

Aseff

www.Yubisa.com
Onaylı Firma
Satıcı+
4 Eyl 2019
21
16
20
Istanbul - Türkiye
www.yubisa.com
Her zaman bir ekibimizin olmasını; tutarlı, düzenli ve kaliteli insanlarla iç içe olmak istemişimdir. Sonunda bugün @Crawly , @Eyüp ve @Riqude gibi yoldaşlarım var. Beraber çalışıp birbirimize destek olduktan sonra hiç kimse karşımızda duramaz!

Çekilişe katılacak olan arkadaşlara bol şans; diğer tüm arkadaşlarımıza mutlu, huzurlu ve hayırlı günler diliyorum.
Sağlıcakla kalın!

• Beğendim
  • Sevdim Bea!
Tepkiler: Eyüp ve Crawly

Cristof

Hasan Kolcu
Satıcı+
Özel Üye
26 Eyl 2019
35
24
40
Ankara
OBiGamer'ın ilk ayını kutlarım, 1 yıl sonra doğum günü mumlarını üflemesini merakla bekliyorum.

Çekilişe katılan arkadaşlara bol şans diliyorum...

• Beğendim
Tepkiler: Eyüp ve Aseff

BaranV

Ağaç Yumruklayıcı
Özel Üye
8 Eki 2019
2
2
20
Obigamer'ın ilk ayı şimdiden kutlu olsun! Biz rezervasyonumuzu yaptıralım şimdiden ^^

--
Oyun forumundaki çekilişe katılıyorum. Discord ID'im: baroNe#4270

• Beğendim

MelowdyTR

Kötülüğün üzerine şeker serpeceğiz...
Deneme Moderatör
11 Eki 2019
3
2
20
Hooop, ben de buralardayım, tabii ki çekilişe katılacağım!

Her zaman olduğu gibi; Güzel düşünülmüş, cazibeli hediyelere sahip bir etkinlik planlamışsınız. Tebrik ederim yönetim ekibi.

OBIGAMER discord adresinde bulunuyorum.
REFERANS
: OBIGAMER Discord adresindeki bildirim.
Forumda aktif olarak bulunan Birinci ay etkinliğine katılıyorum, discord adresim: MelowdyTR#5964

• Beğendim

Fiobrum

Ağaç Yumruklayıcı
Deneme Editör
13 Eki 2019
15
8
20
Bende buralarda bir yerimi alayım bari.
Oyun forumundaki çekilişe katılıyorum. Discord ID'im: Fiobrum#4969

kalemkagit1