Silkroad Online Mobile - Android ve iOS indir

Javessi

No problem, ha ha ha.
Site Yöneticisi
Satıcı+
Katılım
6 Eyl 2019
Tepkime puanı
56
Puanları
180
Silkroad Online ile ilk tanışmamız 1 Ekim 2005 tarihinde olmuştu. O periyot tanınan olan Knight Online ve piyasaya çıkalı şimdi bir yıl bile dolmayan Metin2’ye alternatif, şık bir oyun olarak görülmüştü. Oyunun yapımcısı Joymax, oyuncuları dinleyen ve süratli gelişen bir firma olunca da Silkroad kısa vadede tepeye sahih yürüdü.

Bugüne kadar sayısız konuta giren, sevgilileri ayıran, mektebi kırmamıza neden olan Silkroad, yekunda 250 milyondan ziyade oyuncuya sahipti. Velev birinci çıktığı periyot tanınan olmasa da, oyunun tepe noktasında sayısı binleri bulan Silkroad Private Server ile bu sayının 400 milyona yaklaştığı bile sav ediliyor.


Senelerdir bilgisayarlarımızı kasıp kavuran oyun, artık mobil cihazlarımızdan da oynanabilir hale geldi. Joymax ile anlaşan U1Game, Silkroad Mobil oyununu hem Android hem de iOS platformlarına getirdi. Şayet siz de efsane oyunu yine oynamak isterseniz sizin için yeterli bir alternatif olabilir.

Silkroad Online Mobile (Android - iOS):U1Game, Joymax ile yaptığı mutabakat ile Silkroad Online Mobile'ı resmileştirdi. Istekli 3000 oyuncuyla, Türkiye ve Mısır’da gerçekleşen saklı beta testleri aşamasından sonra oyun piyasaya çıktı. Bazıları oyunu çok severken, bazıları de her mobil oyunda olduğu üzere Silkroad Online Mobile içerisinde de paket alımı olduğu için kızgındı.

Oyunun bilgisayar versiyonu ile arasında biraz fark var. Geliştirici firma U1Game de yaptığı açıklamalarda PC versiyonunun tam oturmasının bile yıllar sürdüğünü belirtti. Yeni bir oyun olduğu için çok sık değişik yanlışlarla müsabakanız mümkün. Başkaca PC versiyonunda paket alımı mümkündü. Fakat şu an oynayan oyunculara nazaran p2w durumu biraz çokça.Bilgisayar versiyonundan farklı olarak oyunda sadece üç karakter bulunuyor. Bicheon, Heuksal ve Pacheon isimli ana karakterlerden birini seçerek oyuna başlayabiliyorsunuz. İsterseniz karakterinizi otomatik olarak bırakabilir, isterseniz kendiniz de yönetebilirsiniz. Karar büsbütün size kalmış.

Oyunda süratli kasılmak için en güzel formül aslında “Grind”. Bilmeyenler için canavar kesmek diyebiliriz. Bunu yaparken de bol bol pot ve sağlam eşyalara sahip olmanız gerekiyor. Bu nedenle oyundaki paranızı düzgün kullanmalısınız. Süratli para kasmak içinse dilerseniz oyun içi etkinliklere katılabilirsiniz. Ya da gerçek para vererek paket satın alabilirsiniz.

Silkroad Online Mobile indir (Android - iOS):

Silkroad Online Mobile APK indir:

Silkroad Online oyuncularının akıllarına kazınan detaylar:
Silkroad o denli bir oyundu ki herkesin en az bir tane unutamadığı anısı oluyor. Tahminen de yıllarımızı verdiğimiz oyunda, beklediğimiz eşyalar, artı basarken çıkan kara dumanların duygusu. İnternet kafeden konuta geç gelince anamızın yüzünün aldığı hal. Hepsinin münferit bir bölgesi var. Velev bir çoğumuz birinci evcil hayvanımıza Silkroad Online ile sahip oldu. “Atıl kurt” demeyen yoktur herhalde aramızda.

Natürel yalnızca bunlar değil. Bugün sıradan birine “Taxi nedir?” diye sorsanız ticari araç karşılığını alırsınız. Fakat bir SRO’cu için taxi’nin meali çok daha farklıdır. Kimimiz saatlerce bilgisayar başında hiçbir şey yapmadan kasılmayı bekledik. Kimimiz de süratli para kasmak için saatlerini taxi yaparak geçirdi.


Mor rengine olan sevgisi de bir diğerdir Silkroad oynayanların. Hele bir de saatlerce beklemeden derhal çıkan mor renk bir oburdur. Bazen arkadaşlarla beklenirdi o mor nokta, bazen de boş ümitlerle. Lakin sağ üstte gözüktüğü anda da bulan kimseden sair mesudu yoktur.

Aslında kimi hengam olumlu kimi hengam olumsuz lakin bir halde oynayan herkesin hayatına bir halde dahil oldu. Yıllarımızı verdiğimiz birinci oyunlardan biri olduğu içindir tahminen bu kadar sevmemiz. Ama her efsane üzere onun da bir sonu vardı ve maatteessüf sona erdi. Lakin tahminen artık mekanını almasa da, Silkroad Online Mobil ile bir nebze olsun maziyi hatırlarız.
 
Üst