Yeni profil mesajları

Eklenti paketi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum. Discord : Hasan Kolcu#0063
SSHH STEP BACK LEN STEP BACK BRO WHAT'S HAPPENING TO YOU BRO LAN LOOK AT MEIF YOU RISE YOUR HAND AGAINST THIS KID ONE MORE TIME I TEAR YOUR ARM OFF THEY ARE JUST KIDDING BRO THEY WON'T LAN THEY WON'T FROM NOW ON NOBODY WILL HIT EVEN ONE FLICK TO THIS KID NOBODY WILL RISE THEIR HAND NOBODY WILL MAKE HIM DO THINGS BRO IT'S NOT IMPORTANT FOR ME IT'S FOR ME LAN IT'S FOR ME WHAT'S HAPPENING BRO WHAT'S YOUR PROBLEM YA WHAT ARE YOU YAYLANA YAYLANA TALKING
Küskün dargın dostlar kansız düşmanlar var. Yardım lazım sandın kalsın yakmam lazım zaten kafam çoktan yandı :coffee:
E33 2019 fuarında birçok yapımcı yeni oyunlarını gün yüzüne çıkardı. Bethesda’nın göz bebeği oyun serisi olan Doom’un yeni oyunu Doom Eternal için de beklenen haber geldi.
Sabit bir ücreti olan ve net bir hedefe odaklı -ve bu arada ikincil hedefleri de tamamlayarak bonus ödemeler alabileceğin- kişiye özel kontratları tamamla. Geniş bir yelpazedeki hedefleri yok etmek üzere yüzlerce farklı yol sunan Kontratlar ile, hassas ve stratejik bir keskin nişancı oyunu en mükemmel haliyle seni bekliyor.
İçeriklerini beğendim bro, bize de taktik öner. xD
  • Sevdim Bea!
  • Beğendim
Tepkiler: Towly ve Olywe
Olywe
Olywe
Eyvallah dostum, elimizden geleni yapıyoruz. önemli olan özgün olabilmek
  • Beğendim
Tepkiler: Towly
Aseff
Aseff
True (y)